Renginiai iishop

Long Walk


Iki Agata SZYDEŁKO, plėtros Intern

Ar jūs kada nors buvo vienas iš tų dienų, kai jūs jausitės kaip jis negali gauti bet blogiau ...?
Žinoma, jūs turite, mes visi tai padarysime! Aš viena iš tų dienų neseniai.
Tiesiog viskas vyko neteisingai! Arba bent jau tai, kaip aš jaučiausi, kol aš atvyko per vieną iš knygų aš perskaičiau per vasarą, "The Long Walk" pateikė Slavomir Rawicz. Momentiniù prakaitas sugriauti mano nugara, kai aš bandžiau įsivaizduoti Rawicz'es pabėgti nuo darbo stovykloje Sibire per WW II, jo kova gyventi, jo nustatymas turi būti nemokamas.
Per kasdienybę kartais gali būti sunku susieti su Rawicz ir jo padėtis,
tai įvyko taip seniai ... padėtis buvo visiškai kitoks. ... ji daugiau niekada nepasikartotų. ... net arti būti taip blogai, tiesa? Galima būtų tikėtis, kad ...
Šalys drasko karas, vidaus konflikto, nedarbo, badas, ligos ... tai ne senovės istorija, tai vyksta dabar!
Pasak JT pabėgėlių agentūros, daugiau nei 31 milijonų žmonių, yra laikomas "bendru gyventojų skaičiumi kelia susirūpinimą", įskaitant pabėgėlius, prieglobsčio prašytojus ir asmenis be pilietybės.
Palaukite, aš gauti šią teisę, 31000000 ... tikrai? Tikiuosi, kad aš niekada skundžiasi mano bloga diena vėl.

Kaip naujas stažuotojas į Tarptautinės instituto ir užsienietis mane, aš labai vertiname agentūrų pabėgėliams padėti įsisavinti prie naujos aplinkos svarbą, todėl perėjimas prie naujų namų vyktų kuo sklandžiau.

Kerėtojas


Autorius: Jessica Fox

2004 m. aš paėmė klasė, pavadinta "šiuolaikinių problemų." Iš pradžių aš nežinojau, ką galvoti apie šio kurso, nes aš ne šepečiu ant bet dabartiniai įvykiai, iš esmės aš nežinau, kas vyksta pasaulyje tuo metu. Visus metus mes kalbėjome apie dabartines problemas, susijusias su pasaulio gyventojų. Mes kalbėjome apie 2004 irakiečių rinkimai, AIDS / ŽIV Afrikoje, ir kitus naujausius įvykius. Nors mes apie AIDS tema Afrikoje mums buvo suteikta knyga taip vadinamas "Kalnai po kalnus, Dr Paul Farmer" Quest ". By: Tracy Kidder. Nuo pat pradžių buvau priklijuotas prie šios knygos.

Iš pradžių mes pristatytas jaunas gydytojas pavadino Paul Farmer. Ūkininkas yra Amerikos medicinos antropologas ir gydytojas, kuris gavo diplomą Duke universitetas. Atvykstant iš labai kuklus gyvenimas, augančių ant autobusu ir valtimi, Ūkininkas visada žinojo jis norėjo diagnozuoti ir gydyti infekcines ligas. Ne tik, kad jis norėjo atnešti medicinos priemones žmonėms, kurie negali sau leisti juos, neturėjo gauti juos tai.

Žinomas kaip "pasaulinio lygio Robin Hood" Dr Paul Ūkininkas parodė mums, kaip pokyčiai gali įvykti dėl neįveikiamų situacijų blogiausias. Jis ir jo komanda pastatytas ligoninės iš karo draskomo pastatų. Ūkininko tikslas buvo iš esmės pertvarkyti sveikatos priežiūrą visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant skurdžiausių pasaulio tautų. 1987 m. jis padėjo įkurti ne pelno vadinamas "Partners in Health". Šiandien daugiau kaip 1000 pacientų patenka per duris į laisvą sveikatos priežiūros Haičio kaime. Jis mano, kad jūs turite atkreipti dėmesį į žmoniją. Kiekvienas žmogus turi pagrindines teises, ir teisė į sveikatą yra svarbi dalis, kad. Mums taip pat reikia pakeisti taip, pasaulio sveikatos ekspertai gydyti užkrečiamas ligas. Dėmesys mažinant medicinos reikmenims ir medicina visada turi. Ūkininko ir jo idėjos keliavo kalnus už kalnų, įskaitant vietose, kaip Sibiro, Lima Peru ir Kubos.

Priežastis, kodėl aš norėjau parašyti apie Dr Paul Farmer šį mėnesį dienoraštis yra todėl, kad jo darbas man primena į darbą, kuris atliekamas čia Tarptautinis institutas St Louis aikštelė. Ši organizacija teikia atidaryti ginklų gaunamus pabėgėliai. Kiekvienas, kuris eina per duris čia turi pagrindines teises, kurios turi būti įvykdytos. Čia mes stengiamės pasaulio mokyti anglų kalbos skirtumą, teikiant koregavimo paslaugos, padeda naujiems pabėgėliai rasti darbą St Louis ir suteikti naujų imigrantų ir pabėgėlių. Ji mano, kad visi aplink mus, kad tai atsitiko darbą. Paslaugas, kurios siūlomos čia nėra siūlomi ne tik bet kokia imigracijos ir pabėgėlių organizacija, mes visi esame dėkingi už tai.

Hanson Walk


Laura Eschbacher, ryšių Intern

Prisiminkite, kai Hanson brolių-Izaokas, Taylor ir Zac-padarė didelis į 90-su liūdnai "MMMBop?" Ar žinote, kad jie vis dar gaminanti rock albumų, eiti tiesiai prie nepriklausomos topų viršūnėse? U2 vokalistas Bono, yra Avid Vienas kampanijos rėmėjas, kartą pakvietė Hanson muzika "genijus".
Ir kuris žinojo, kad jie praleido laiko Pietų Afrikos ir Mozambiko suteikiant koncertai naudingi vaikams gyvena skurde ir kenčia nuo AIDS? Hanson buvo atkreiptas į Afriką po vieną apsilankymą dėl didžiulio vilties jie gavo iš žmonių. Buvo viltis, kad įkvėpė jų visame pasaulyje labdaros spektakliai "Walk Tour", kuris atėjo į pabaigą praėjusių metų lapkritį.
2007 m. Hanson broliai (ir jų žmonų ir vaikų) pradėjo Touring JAV, vaikščioti vieną mylią basomis su savo gerbėjų prieš kiekvieną koncertą. Jų tikslas buvo parodyti, kas gyvenime yra tarsi be pagrindinių dalykų, kad dauguma žmonių laiko savaime suprantamu dalyku, pavyzdžiui, bateliai realybė daug afrikiečių, kurie gyvena skurde veido. Per "Walk Tour" Hanson bendradarbiauja su TOMS Avalynė, amerikiečių kompanija, kurie dovanoja viena pora batų vaikams Afrikoje kas pora pardavė savo bendrovę. 2008 m. jie paėmė iš viso pasaulio ekskursiją.
"Mes norime įkvepia ieškoti paprastų materialų būdų padaryti skirtumą. Labai lengva būti sustabdytas iki didžiojo kliūtimis skurdo ir AIDS, tačiau priėmimo poveikis gali prasidėti tiesiog kaip suteikianti nors porą batų, arba pirkti dainą. -Taylor Hanson
Hanson įtraukti vaikus jie susitiko Afrika dėl kai kurių iš jų naujo albumo dainos. Jų daina "Mirtis" mokyklos choras Soweto iš Pietų Afrikos suteikia atsarginę vokalas, singing "NGI Ne Themba reiškia" Aš tikiuosi. "Daina buvo išleista iTunes ir visos pajamos buvo nukreipti moksliniams tyrimams ir prevencijos AIDS Afrikoje. Hanson yra išleidusi knygą, metraščių savo patirtimi su ekskursija, kurios kelia papildomų lėšų Afrikos labdaros.

Hanson gali krito nuo mainstream, bet jie vis dar egzistuoja. Ir šį kartą, jie turi gilesnę tikslu jų muzika, nors gana akivaizdus jų žodžiai:

"Manau, vilties ir tai suteikia man ramybę
Manau, vilties Pēršana krūtinės
Manau, tikiuosi, kas akis nematau
Manau, tikiuosi jūsų nekenčia manęs
Nebijok, kai vandenys kilti
Mes galime užkariauti šio didžiojo atskirtį. "

Pirkti pora TOMS Avalynė (ir siųsti poros su Afrika).
Pagalba Hanson padaryti savo nuožiūra skirtumas.
Klausyti "Mirtis" - pagal vaizdą, paspauskite "Klausyti pavyzdžius."

Tarptautinis institutas St Louis Daugiau informacijos apie
Tarptautinis institutas
St Louis, spauskite čia.
Pateikia peržiūros
Pridėti įvykį
Privatumo & Kiti forumai
Parama
Reklamuoti
E-Naujienos Registruotis
socialinis socialinis
socialinės žiniasklaidos socialinės žiniasklaidos
socialinis socialinis

© 2010 Tarptautinis institutas St Louis, Visos teisės saugomos